Todos Bratislava s.r.o.

M. Sch. Trnavského 14
841 01 Bratislava
Predaj nových a predvádzacích vozidiel
Pondelok – Piatok 8:00 - 18:00
Sobota 8:00 - 13:00
Viac info

PREDAJCOVIA

Mgr. Richard Chynoradský
vedúci predaja nových vozidiel ŠKODA
02/69 202 315
0902 892 884

chynoradsky@todos.sk

 

Marek Kollár
predajca vozidiel nových vozidiel ŠKODA
02/69 202 355
0902 941 402

kollar@todos.sk

 

Mgr. Adam Friedl
predajca jazdených vozidiel
02/69 202 355
0902 941 416

friedl@todos.sk

Todos Exclusive s.r.o.

M. Sch. Trnavského 14
841 01 Bratislava

Pondelok:

8:00 - 18:00

Utorok:

8:00 - 18:00

Streda:

8:00 - 18:00

Štvrtok: 

8:00 - 18:00

Piatok: 

8:00 - 18:00

Viac info

PREDAJCOVIA

Patrik Ďurian
predaj nových a jazdených vozidiel
02/ 6920 2311
0918 346 718

durian@todos.sk

 

Denise Bezáková
Predaj jazdených vozidiel
02/ 6920 2311
0905 757 894

bezakova@todos.sk

Todos Italia s.r.o.

Lamačská cesta 109/A

841 01 Bratislava

Predaj vozidiel

Pondelok – Piatok

8:00 - 18:00

Sobota

8:00 - 12:00

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Marián Hudec
Vedúci predaja nových vozidiel
0902 941 420
hudec@todos.sk
 
Ivan Sekveldi
Predaj nových vozidiel
0907 973 251
sekveldi@todos.sk
 
Mário Tekely
Predaj jazdených vozidiel
0905 855 020
tekely@todos.sk

Todos Košice s.r.o.

Prešovská cesta 1212

040 01 Košice

Predaj vozidiel

Pondelok – Piatok

7:00 - 18:00

Sobota

8:00 - 12:00

Viac info

PREDAJCOVIA

Mgr. Ján Hittmár
vedúci predaja nových vozidiel
0915 792 831
hittmar@todos.sk
 
Ľubomír Harvan
predajca jazdených vozidiel
0915 792 832
harvan@todos.sk
 

Todos Ružomberok s.r.o.

Tatranská cesta 66

034 01  Ružomberok

Predaj   vozidiel

 

Pondelok - Piatok

06:00 - 18:00

Sobota

08:00 - 12:00

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Milan Harbuta
vedúci predaja nových vozidiel
0911 868 077
harbuta@todos.sk
 
Miroslav Kardoš
predajca nových vozidiel
0908 714 980
kardos@todos.sk
 
Ján Olexa
Jazdené vozidlá
0904 941 924
olexa@todos.sk
 
Tatiana Flajsová
asistentka predaja jazdených vozidiel
0904 430 514
flajsova@todos.sk

Todos Žilina s.r.o.

Kragujevská 1

010 01 Žilina

Predaj vozidiel

Pondelok – Piatok 

7:00 - 19:00

Sobota

8:00 - 12:00

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Miloš Jasenovec
vedúci predaja nových vozidiel ŠKODA
0907 797 115
jasenovec@todos.sk
 
Lenka Hrabovská
predajkyňa nových vozidiel ŠKODA
0907 797 058
lenka.hrabovska@todos.sk
 
Lenka Belanová
predaj nových vozidiel SEAT
0905 458 408
belanova@todos.sk
 
Mgr. Jana Hagendorfová
predaj nových vozidiel SEAT
0905 458 397
hagendorfova@todos.sk
 
Ing. Dušan Janičík
predajca jazdených vozidiel
0907 797 116
janicik@todos.sk
 
Ing. Kristína Kemková
asistentka predaja jazdených vozidiell
0905 074 794
kemkova@todos.sk