Todos Bratislava s.r.o.

M. Sch. Trnavského 14
841 01 Bratislava
Predaj nových a predvádzacích vozidiel
Pondelok - Piatok 8:00 - 18:00
Sobota zatvorené
Viac info

PREDAJCOVIA

Mgr. Richard Chynoradský
vedúci predaja nových vozidiel ŠKODA
+421 2 69 202 315
+421 902 892 884

chynoradsky@todos.sk

 

Marek Kollár
predajca vozidiel nových vozidiel ŠKODA
+421 2 69 202 355
+421 902 941 402

kollar@todos.sk

 

Mgr. Adam Friedl
predajca jazdených vozidiel
+421 2 69 202 355
+421 902 941 416

friedl@todos.sk

Todos Exclusive s.r.o.

Panónska cesta
841 01 Bratislava

Pondelok:

8:00 - 18:00

Utorok:

8:00 - 18:00

Streda:

8:00 - 18:00

Štvrtok

8:00 - 18:00

Piatok:

8:00 - 18:00

Sobota:

zatvorené

Viac info

PREDAJCOVIA

Jakub Bartek
vedúci predaja nových a jazdených vozidiel
+421 907 774 972
bartek@todos.sk
Mgr. Adam Friedl
predajca vozidiel
+421 2 69 202 355
+421 902 941 416

friedl@todos.sk
Nicolas Vojtko
asistent predaja
+421 915 979 122
nicolas@todos.sk

Todos Italia s.r.o.

Lamačská cesta 109/A

841 01 Bratislava

Predaj vozidiel

Pondelok - Piatok

8:00 - 18:00

Sobota

zatvorené

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Marián Hudec
Vedúci predaja nových vozidiel
+421 902 941 420
hudec@todos.sk
Ivan Sekveldi
Predaj nových vozidiel
+421 907 973 251
sekveldi@todos.sk
Mário Tekely
Predaj jazdených vozidiel
+421 905 855 020
tekely@todos.sk

Todos Košice s.r.o.

Prešovská cesta 1212

040 01 Košice

Predaj vozidiel

Pondelok - Piatok

8:00 - 18:00

Sobota

zatvorené

Viac info

PREDAJCOVIA

Bc. Ján Vasiľ
vedúci predaja nových vozidiel
+421 915 609 933
vasil@todos.sk
Ľubomír Harvan
predajca jazdených vozidiel
+421 915 792 832
harvan@todos.sk

Todos Ružomberok s.r.o.

Tatranská cesta 66

034 01 Ružomberok

Predaj vozidiel

 

Pondelok - Piatok

06:00 - 18:00

Sobota

zatvorené

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Milan Harbuta
vedúci predaja nových vozidiel
+421 911 868 077
harbuta@todos.sk
Miroslav Kardoš
predajca nových vozidiel
+421 908 714 980
kardos@todos.sk
Ján Olexa
Jazdené vozidlá
+421 904 941 924
olexa@todos.sk
Tatiana Flajsová
asistentka predaja jazdených vozidiel
+421 904 430 514
flajsova@todos.sk

Todos Žilina s.r.o.

Kragujevská 1

010 01 Žilina

Predaj vozidiel

Pondelok - Piatok

7:00 - 18:00

Sobota

zatvorené

Viac info

PREDAJCOVIA

Ing. Miloš Jasenovec
vedúci predaja nových vozidiel ŠKODA
+421 907 797 115
jasenovec@todos.sk
Lenka Belanová
predaj nových vozidiel SEAT
+421 905 458 408
belanova@todos.sk
Mgr. Jana Hagendorfová
predaj nových vozidiel SEAT
+421 905 458 397
hagendorfova@todos.sk
Ing. Dušan Janičík
predajca jazdených vozidiel
+421 907 797 116
janicik@todos.sk
Ing. Kristína Kemková
asistentka predaja jazdených vozidiell
+421 905 074 794
kemkova@todos.sk